Plastové okná

Predám, kúpim, inzercia zadarmo

Inzercia pre každého s možnosťou pridania inzerátov bez poplatku.

IT a telekomunikácie

1 - 10 inzerátov z 19
Lokalita:
Cena:
Získajte rýchlu pôžičku medzi jednotlivými

Ponuka - 20.02.2015 Zobrazené: 333x

Dobrý deň, pán a pani Podľa potreby môžete rýchlo pôžicky v 24 hodín, 72 hodín a dokonca aj počas jedného dňa. Ďalšie obavy, môžete požiadať o úver od 1000 eur minima 5.000.000 eur, ak ste človek Morak schopní splácať. Táto pôžička bude zaslaná po vyplnení formulára žiadosti o úver a potom 2% podielu za rok. Takže prosím, rýchlo nás kontaktovať, ak potrebujete úver. Electronic Kontakt: marialeiregomes@gmail.com

Bratislavský kraj

dohoda

Ponuka - 10.02.2015 Zobrazené: 330x

Banskobystrický kraj

dohoda

Ponukam brigadu Len Topoľčany

Ponuka - 02.10.2014 Zobrazené: 477x

1.Ponukam brigadu denne len v topolcanoch od 8-15hod, len v tomto case si moznost vybrat 4hod , nutnost znalost - prace exel, word, praca z internetom, viac info na tel.: 0907 181800, praca na dva mesiace,

Nitriansky kraj

dohoda

Nestimulovanou viac, aby sa vaša žiadosť o úver

Ponuka - 06.02.2014 Zobrazené: 504x

Táto správa je pre všetkých tých, ktorí sú v núdzi vážne a najmä prêturgent žiadosti o úver: Je potrebné, aby pôžičku, prosím, na vedomie z polí danslesquels vám môžem pomôcť: * Financovanie * Úvery * Investičného majetku úver * Auto úver * Konsolidácia dlhu * Line Credit * Druhá Hypotekárne * Obstaranie * Kreditné Pôžičky personnelsParticulier Francúzsko, Kanada, Belgicko, portugalčina, taliančina, francúzština, dannois etn'importe alebo celosvetovo ponúkame vám Despret medzi konkrétne APARTIR 5000 bola € 5. 700. € 000 v veľmi jednoduchým spôsobom sa aussides, aby investície a pôžičky medzi najmä všetky druhy soffrons úvery krátkodobé, strednodobé a dlhodobé. Nevieme vosusages a naše transfery sú poskytované bezpečnostné banky latransaction pre každého schopný splácať s úrokmi vo výške 2% kurzov pre záujemcov o écrireEn ma, pretože som sa rozhodol urobiť túto činnosť povoliť Atoute osoby v núdzi získať pôžičku od 1000 € A8. 700. € 000 v lehote 5-40 roky v závislosti na množstve avecun úrokových sadzieb Ročné fixné veľmi zaujímavá 2% pre všetky r lesmontants požiadal všetkých, ktorí chcú čeliť súčasným finančným auxproblèmes ťa nechať dole contactsafin získať viac informácií o podmienkach pre obtentionde úveru. bertina.bertina-yad@yandex.ru

Trnavský kraj

5000 €

Práca v oblasti reklamy

Ponuka - 05.10.2011 Zobrazené: 719x

Náplň práce: zadávanie inzercie telefonická a e-mailová komunikácia s klientmi, s manažérom.
Požadujeme: Základné vzdelanie, komunikatívnosť, schopnosť učiť sa nové veci, cielavedomosť.
Po zapracovaní je práca na ŽL
Výhody: nadštandardné pracovné ohodnotenie, zázemie medzinárodnej spoločnisti, práca aj na doma, firemné benefity, po zapracovaní služobný automobil, okamžité zaškolenie...

Záujemcovia kontaktujte ma od 10:00 do 16:00 na tel č. 0911 321 324
alebo mailom: andrejtora@gmail.com

Nástup možný ihneď.

Andrej Franc
Svätovojtešská 19

1000 €

Ponúkam prácu

Ponuka - 05.10.2011 Zobrazené: 888x

Prijmeme operátorku na 6hodinové smeny.
Mzda je 300€ plus bonusy.
Kontaktujte na tel. cislo 0948 277 866 alebo na e-mail manager.gm@centrum.sk

300 €

Hľadám prácu-platí do vymazania

Dopyt - 05.10.2011 Zobrazené: 752x

Dobrý deň hľadám si serioznu prácu mám skončené vzdelanie ekon.charakteru pracovala som ako zásobovačka,kontrolorka,balička,operátor
som veľmi komunikatívna,priateľská,empatická,mám rada prácu s ľudmi,mám pozitívny prístup k práci aj k životu.O akú prácu mám záujem?Nemám konkrétnu predstavu rada by som vyskúšala aj prácu telefonistky, ale záleží od danej ponuky ako ma zaujme.Prosím len Nitr.kraj Šurany,NZ,NR.Dakujem za ponuky :)))

dohoda

Správa webstránok

Ponuka - 05.10.2011 Zobrazené: 744x

Dobrý deň, ponúkam svoje služby na správu (aktualizáciu) webstránok pre Vašu firmu.
Pre viac informácií ma kontaktujte prosím e-mailom alebo telefonicky.
Určite sa dohodneme.

dohoda

Hľadám prácu/brigádu najlepšie v IT

Dopyt - 05.10.2011 Zobrazené: 696x

Som študent informatiky na VŚ.Mám ukončenú strednú odbornú školu grafickú.Hľadám prácu alebo brigádu mám 20 rokov vp skupiny B vlastné auto a chuť pracovať a učiť sa.V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na čísle 0949209662 alebo na mail misuloo@gmail.com pošlem životopis v SJ a AJ najlepšie v BA.Poprosím žiadny profitový systém.
Ďakujem

dohoda

Obchodných zástupcov, reprezentantov pre SR a ČR

Ponuka - 05.10.2011 Zobrazené: 713x

Pre náš nový online projekt zameraný na reštaurácie, pizzérie a iné donáškové služby hľadáme komunikatívnych ľudí
na pozíciu obchodný zástupca, reprezentant.

Náplň práce:
- aktívne vyhľadávanie nových klientov
- starostlivosť o existujúcich klientov
- analýza potrieb a požiadaviek klienta
- prezentácia našich produktov a služieb priamo u klienta
- osobné alebo telefonické jednanie s klientami
- monitoring trhu a konkurencie
- návrhy na zmeny a vylepšenia produktov a služieb

Výhody:
- flexibilná pracovná doba
- nízka časová náročnosť
- prax v obchode nie je potrebná
- vhodné aj ako VPP, brigáda, privyrobenie si

Požiadavky:
- komunikatívnosť, zodpovednosť
- flexibilita, samostatnosť
- príjemné vystupovanie
- základy práce s PC
- ochota osobne navštevovať nových aj existujúcich klientov
- schopnosť nenásline presviedčať, vysvetlovať
- výhodou prax na podobnej pozícii
- výhodou orientácia v gastronimických spoločnostiach

Odmena:
- provízny systém odmien
- za oslovenie a získanie prvých 5 klientov 50€/klient
- od 10 klientov 100€/klient
- v prípade vysokého pracovného nasadenia stabilná mesačná odmena 300€ až 500€
- odmena vyplácaná mesačne prípadne podľa dohody

Ak máte o túto pozíciu záujem pošlite svoj štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom na adresu:
praca@erest.sk.

Neponúkame nereálne rýchle zbohatnutie ale adekvátne ohodnotenie Vašej práce.

Trenčianský kraj

dohoda